Burkhardt Fjodor Karlovič (1854 - 1918)
Krajina s lávkou, signováno a datováno vpravo dole azbukou F. Burkhardt 1904, olej/plátno fixované na kartonu, 23,5 x 32 cm, poškozená malba a rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 34.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |